Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2013, 23:35   #31
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
oczywiście opcja biegu to wasza sprawa Jest to po prostu jedna z akcji jaką możecie wykonywać w danej turze. AJT poprosiłem Nasty by dodała test odwagi do posta, jednak osobiście uznaję ten zamieszczony za test biegania, wedle opisu z posta. Wiadomo, można rzucić na bieg, a widząc dziadowaty wynik zdecydować, że jednak podejdzie się do bliższego testu Kolejność testów nie ma znaczenia. Jeśli wypadnie 1 na odwadze to po prostu reszta testów i tak nie będzie miała znaczenia, ale przymusu nie ma

ps nową mapkę wkleję jutro rano. Jeśli Avarall wpadniesz wcześniej na LI ode mnie to się nie krępuj odpisać pierwszy. Jak pisałem Zombie będą na razie tylko pooowoli człapać.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 13-03-2013 o 23:38.
JPCannon jest offline