Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2013, 07:28   #40
Reinhard
 
Reputacja: 1 Reinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputację
Stan na dziÅ›: Mam dwie KP i jeden szkic postaci.
Myślę, że w niedzielę dam pierwszy post i poproszę o nie zamykanie rekrutacji, jakby ktoś chciał się przyłączyć. Chyba, że chcecie poczekać i ruszyć większą grupą?

EDIT:
Są problemy z mechaniką. Poproszę tych z Was, którzy jeszcze ją kompletują, o podanie mi nazwy Zawodu Waszej postaci i listę umiejętności z hobby niekoniecznie z procentami. Będę mógł lepiej przygotować się do pierwszego posta. Spróbujcie określić skradanie się, spostrzegawczość, nasłuchiwanie. Pierwszy post będzie kontynuacją wprowadzenia, będziecie wchodzić do sklepu, opiszę postać, która leży u jego drzwi, stan drzwi, okien, i pierwsze informacje o wnętrzu, po czym perfidnie pozostawię Was na pastwę świata gry

EDIT 2: sesja ruszyła, zapraszam do "Postapokalipsy". Administrację proszę, by nie zamykała tematu, rekrutacja trwa.
 

Ostatnio edytowane przez Reinhard : 17-03-2013 o 01:04.
Reinhard jest offline