Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2013, 08:55   #35
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Ok zombie już ruszyły swoje powolne zadki. Chociaż już są o krok od niektórych z was. Czekamy jeszcze na ruch Avaralla by wylosować nową inicjatywę. swoje ruchy i rzuty możecie oczywiście już przygotowywać Wybaczcie mi niewielki rozmiar mapy, mam nadzieję, że dacie sobie z nią radę. Niestety mam dzisiaj dostęp tylko do netbooka (10cali przekątnej ekranu) także zrobiłem ją największą jak mogłem Nie wiele jednak się zmieniło w stosunku do poprzednich mapek, także można się też na nich trochę opierać. Powodzenia w następnych rzutach :P

Ważne!
Jeśli uważacie, że ciągnięcie inicjatywy za bardzo spowalnia rozgrywkę to oczywiście możemy z tego zrezygnować i będę tylko sprawdzał czy macie jokery. W realu oczywiście inicjatywa tak nie spowalnia, ale zdaje mi się, że czekanie na odpis kogoś przed wami mocno was spowalnia. Także dajcie mi znać czy wolelibyście odpisywać po prostu w dowolnej kolejności byle by każdy swój ruch rozpisał w danej turze? Zombie mogą być ostatnie Na logikę działają najwolniej.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 14-03-2013 o 08:59.
JPCannon jest offline