Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2013, 19:09   #133
Harard
 
Harard's Avatar
 
Reputacja: 1 Harard jest godny podziwuHarard jest godny podziwuHarard jest godny podziwuHarard jest godny podziwuHarard jest godny podziwuHarard jest godny podziwuHarard jest godny podziwuHarard jest godny podziwuHarard jest godny podziwuHarard jest godny podziwuHarard jest godny podziwu
No co mam napisać? Ze kolejny raz Armiel dołożył do pieca? Że to jedna z najlepszych sesji? Za każdym razem kuźwa tak piszę

Tak więc tym razem krótko.

Nie miałem wiele styczności wcześniej z realiami Kultu, nie wiedziałem wiele poza ogólnikami o Iluzji, panteonie demonów itd. Ale wtłoczenie tego w polskie piekiełko i dokoptowanie do tego ustaszy, Jasenovaca jest po prostu mistrzostwem świata. Pomysł na sesję i klimat był obrzydliwie mroczny i boski. Dopisując do tego realność odgrywanych zwykłych ludzi i ich próby poradzenia sobie z tym wszystkim, przetłumaczenia z polskiego na nasze i próby pojęcia choć niewielkiej części tego co się w okół nich wyrabia zapadnie mi w pamięć na długo. Sesja była wymagająca, niełatwa ale dawała mi mnóstwo satysfakcji. Motyw z nożem w brzuchu Hirka i kolejne „wycieczki w dziwne miejsca” po tym był po prostu powalający.
Wspomnę jeszcze tylko o oprawie sesji. Poezja i muzyka były świetne, ale przede wszystkim fotki przy okazji zwiedzania zrujnowanego Miasta i popegieerowskiej ruiny były po prostu super. Uzupełniały klimacik słów idealnie.

Każda z postaci była wyrazista i czytanie postów było czystą przyjemnością. Obojętnie czy chodzi o scenę z siekierą Grześka, „gwałt” Gawrona na Baśce, osobiste jej piekło na kafelkach, scenki „rodzinne” Wandzi z matką i bratem, czy rajd po knajpach skończony rzyganiem w kiblu Tereski – po prostu świetnie się chłonęło wasze historie. Mam nadzieje że jeszcze w niejednej sesji sobie pogramy razem.

Dziękuję wam wszystkim, za klimat
 
Harard jest offline