Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2013, 00:03   #32
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Dobra, udało mi się trochę przyśpieszyć tempo i wysłałem KP. Jest troszkę nie kompletne, troczkę kuleje stylistycznie, sporo mamy jeszcze do obgadania, ale jest. Indżoj.

Trochę miejscami lawirowałem między nazwami i imionami - tak się składa, że obsługuję całość forum z komórki i z powodów technicznych nie mogę podczas pisania zajrzeć do innych postów, więc efektywnie piszę z pamięci. Jeśli coś się bardzo nie zgadza z wcześniej podanymi danymi, uznaj to za modyfikację - podobno wolno było sporo pozmieniać.

Mógłbym Ci złapać jeszcze jednego gracza, jakbyś wcisnął gdzieś Cytadelę (? No, o tych bagiennych z homm III chodzi), może w miejsce Przeżuwaczy...? Wystarczyłyby chyba kosmetyczne wręcz zmiany w tym przypadku.

Drogi noboto - zamawiałeś może wpiernicz bez frytek? Jak się przyznasz, co stworzyłeś, to Ci powiem, co sobie wziąłem. Na razie wiedz, że mam gotowca, ale trochę popuściłem wodze fantazji
 
__________________
Cogito ergo argh...!
Someirhle jest offline