Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2013, 09:46   #134
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Dzięki serdeczne za miłe słowa.

Miałem jeszcze przewidziane role dla zabitych przez Voivorodinę postacie. Miała być dramatyczna scena pełna wyborów przy ołtarzu - to mogę zdradzić. Gdzie każdy uczestnik rytuału, każde Dziecię Hioba musiałoby podjąć trudne decyzje związane z ich słabościami, związane z ich kotwicą i piekłem, związane z ich przystanią.

Dlatego pisałem, ze zabite postacie jeszcze mogą wrócić.

Ale do ołtarza się nie zbliżyliście (za mało danych zdobytych przez graczy w sesji - jak zawsze wredny MG rzucał "kłody pod nogi " :P - zawsze tak u mnie jest ) i sceny nie było. Ale i tak nie żałuję. Dramatyzmu było i tak aż nadto

Dobra. Sesję zarchiwizowałem. Komentarze zarchiwizuję w niedzielę, jeśli ktoś chce jeszcze się "uzewnętrznić" w tym wątku, to do tego czasu.

Raz jeszcze dziękuję Wam za niesamowite kreacje w tym szarym, postpeerelowskim świecie.
 
Armiel jest offline