Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2013, 12:40   #135
liliel
 
liliel's Avatar
 
Reputacja: 1 liliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputację
Horror jako gatunek ubostwiam. Kult jako system jest numerem jeden a pozniej jest dlugo dlugo nic. Dlatego z przygody jestem bardzo zadowolona i bynajmniej nie marza mi sie jako odskocznia elfy ani kucyki ale kolejna porcja horrora.
Gm jak zwykle stworzyl swietny klimat, gracze wywiazali sie pierwszorzednie.
Podsumowanie na szybko?
Statuetka za najbardziej zaskakujaca scene - Grzesiu Wichrowicz i mordertwo w lesie
Statuetka za scene dramatyczna - Basia i krew na kafelkach
Statuetka za role zlego Npca - Zenon Taterka
za role przygodnego Npca - superhero Ro-man
za realnosc postaci - Hirus Bulka
za postaciowy smaczek - chorowitosc i lamliwosc Wandzi Jaworskiej
i wreszcie szarfa dla ulubienca publicznosci (czyli mnie) - Patryk Gawron. I za pomysl zeby wybic cyganiatka. Moze to nie byl taki glupi plan
Sesje zaliczam do lepszych jakie zakonczylam. Dziekuje wsxystkim i do zobaczenia w innych projektach
p.s. sorry za brak polskich liter - z telefonu pisze
p.s2 dziwnie sie czuje. od baaaaardzo dawna nie gram w nic u Armiela. A zdazylam przwyknac ze 2 sesje to gram u ciebie mistrzu z urzedu:P
 
liliel jest offline