Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2013, 02:08   #15
Ziutek
 
Ziutek's Avatar
 
Reputacja: 1 Ziutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie coś
Imię i nazwisko: Eryk Grabski

Wiek: 22

Charakter: Często zamyślony, marudny i rozdrażniony kiedy jest „na głodzie”. Nierozgarnięty, niechlujny, wykazuje brak zainteresowania światem zewnętrznym, nie wszystko dopuszcza do swego rozumu toteż łatwiej zachować mu równowagę psychiczną albo po prostu widział to w grze.

Wygląd: Wysoki (180cm) krótkie czarne włosy, lekka nadwaga. Często nieobecny wzrok i kamienna tudzież pokerowa twarz.

O postaci: Student ochrony środowiska. Większość swojego czasu spędził i spędza chętnie przed komputerem, telefonem i innymi urządzeniami okrzykniętymi „groźnymi dla dziecka”. Ma umysł wyprany grami komputerowymi, na których co gorsza bazuje w życiu realnym. Ze swoimi kumplami spotkał się właśnie w podstawówce. Wiedzą więc że był i jest do tej pory ciotą i łamagą. Znają też jego bogatą wiedzę na temat gier komputerowych. Nigdy nie miał dobrych ocen bo skąd miałby je wziąć skoro rzucał plecak i od razu przed ekran. Jednak musiał być chociaż odrobinę inteligentny by zdać egzamin dojrzałości. Nienawidzi wysiłku fizycznego. Uwielbia Pepsi.

Bagaż:
- Smartfon z masą śmiesznych i często nieprzydatnych aplikacji i programów jak kompas czy latarka w postaci jasnego ekranu dla przykładu,
- Zapasowa markowa bateria do smartfona,
- Kilka litrowych butelek Pepsi,
- Tandetny duży nóż ze schowkiem w rękojeści (z nadrukiem logo Far Cry 3 na ostrzu)
- Słuchawki do smartfona
- Ładowarka do smartfona
- Kabel USB od smartfona

***

Witam
O ubraniach ani innych mało przydatnych rzeczach nie pisałem (nie chcę żadnych uwag na temat ekwipunku mojej postaci! ), bo nie odegrają one większej roli w grze tak jak tam zostało wcześniej powiedziane. No i zaklepałem to "damskie" ostatnie miejsce. Ale zamiast panny będziecie mieli frajera
 
__________________
"W moim pokoju nie ma bałaganu. Po prostu urządziłem go w wystroju post-nuklearnym."
Ziutek jest offline