Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2013, 11:20   #136
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Rav, dzięki za cynk odnośnie końca sesji

Zdecydowanie to była moja ulubiona sesja, choć horrorów – generalnie – nie lubię, a o Kulcie to owszem, nawet kiedyś słyszałam , ale w kontekście Kazika Uwiodła mnie szeroko rozumiana współczesność i – jednak - realizm sesji i postaci. Wanda była taka kwintesencją tej normalności.

Takie subtelne przemieszanie obeznanej rzeczywistości z czymś nadprzyrodzonym. Bez pastiszu i przegięcia. I powolne narastanie grozy.. Armiel, mistrzostwo 

liliel, jak to młodzież mówi, „szacun” za Tereskę. W życiu bym się nie zdobyła na wprowadzenie dzieci do sesji w klimacie horroru i to jeszcze dzieci „własnych” postaci. Jak czytałam o Antku to mi się coś robiło w środku.

Gryf, dzięki za klimatyczne dialogi, „to nie jest kwestia przydatności bojowej” zostało moim kultowym tekstem

Niesamowite jest, jak dziś to czytając widzę, jak prowadziłam moją postać prostą drogą ku autodestrukcji, a potem byłam głęboko zadziwiona, że zginęła.

W każdym razie, żałuję, ze przerwało się, kiedy się przerwało, i że relacja z Hirkiem nie miała się szansy rozwinąć

Baczy, wybory Grześka, który wydawał się najsłabszy psychicznie i fizycznie ze wszystkich, niezmiennie mnie zaskakiwały.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję i do zobaczenia 
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.

Ostatnio edytowane przez kanna : 16-03-2013 o 11:31.
kanna jest offline