Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2013, 14:26   #114
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
"Beorneńczyk zgodził się. Choć przez chwilę, gdy w milczeniu ważył wypowiedziane przez Fanny słowa dziewczyna zaczęła się zastanawiać, jaką zabawkę pragnie wytargować. Potem wstydziła się tej myśli, gdy Rathar, bez narzekań i na szczęście również bez najmniejszych oznak zmęczenia, trzecią noc pełnił najdłuższą drugą wartę."

Fajnie by było, gdyby najpierw poszło do mnie PW. Nie sądzę, by ustawianie mojej postaci i tego jak wiele rzeczy wygląda, bez mojego udziału w tym, wyszło dobrze dla całego bractwa w przyszłości. A krótkie PW i krótka na nie odpowiedź ma dla mnie duże znaczenie. Dzięki czemu można nie poczuć się kompletnie zignorowanym. Temat błahy, ale od błahych się zaczyna. A jako, że posty wrzucone były dokładnie na koniec terminu, ciężko zareagować odpowiednio szybko.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline