Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2013, 15:12   #134
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Czy jest tu ktoś, kto gra na Facebooku w "Game of Thrones Ascent"? To jedyna gra, w jaką gram na Fejsie i choć jakiś czas temu rzuciłam nałóg gier przeglądarkowych, ta jest po prostu świetna i znowu się uzależniłam

W skrócie - mamy swojego Lorda lub Lady (wybieramy, do którego rodu przynależy), rozwijamy jego cechy, rozbudowujemy swoje ziemie, rozwijamy też swoich "ludzi od czarnej roboty" (wojowników, szpiegów itd), zawieramy sojusze poprzez małżeństwa z innymi graczami (najlepsze jest to, że nie trzeba tych graczy zapraszać do znajomych) i co najciekawsze - bierzemy udział we wszystkich wydarzeniach, które miały miejsce w książkach (bezpośrednio lub w jakimś sensie nas dotyczą). Plus jest jeszcze parę dodatkowych fabularnych scenariuszy. Są wielkie bitwy, potyczki, misje szpiegowskie i wiele, wiele innych. Gra jest dość rozbudowana.

Ja nie mam aż tyle czasu, żeby tak bardzo rozwijać swoją postać i swoje ziemie, ale lubię zaglądać i czasem coś poklikać
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem