Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2013, 06:45   #116
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Nie żebym się nie wbijał między wódkę a zakąskę... Rozumiem i punkt widzenia Sekala oraz intencje Hellian. Czas odpisów w tej kolejce faktycznie też tu zawinił.
Naprawdę warto jest korzystać z PW do wspólnych ustaleń. W końcu Wasi BG obcują ze sobą "non stop", to czasem warto może cos ustalić między Graczami, jak nie w komentach to na PW Tego, że Sekal okaże się aż tak wrażliwym na taką "pierodłę", to się nie spodziewałem Mi również wydał się zapis o nim raczej niewinny i zgodny z potencjalną linią wizerunku Beorningów w oczach Bardyjki (może nie "skąpcy" jak krasnoludy ale "targujący się o swoje" ) a to, że przypadła mu warta w środku nocy, to o ile się nie mylę, Hellian opisała z pozycji swego BG Przewodnika jako ta co wyznacza warty.
Jeżeli inny gracz poczuł się podprowadzony i zaznacza, że na przyszłość chciałby ustalać z nim kwestie dotyczące jego postaci, jakkolwiek błahe by nie były, to oczywiście trzeba to uszanować.

Ale dobrze, że się docieracie w komentach, lepiej się dogadywać i wyjaśniać jak olewać szczegóły z postawy "bo mnie ta sesja i tak lata".

Pzdr.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 17-03-2013 o 06:49.
Campo Viejo jest offline