Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2013, 08:33   #107
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Wiesz co... zanim odpisze na sesji to najpierw tu Ci wyjaśnię jak to działało. Miałeś niezłe rzuty nie przeczę. Niestety jak pisałem kilka postów temu gdy walczysz wręcz i strzelasz, to skala trudności wynosi tyle ile obrona celu. Czyli w tym wypadku 5. Na szczęście nie mają wysokiej obrony więc jeden z pocisków nadal trafił. Także mogę uznać, że zabiłeś jednego. Jak będziesz na LI i potwierdzisz, że wszystko jest jasne to wtedy wstawię posta.

Jeśli zaś chodzi o atak okazyjny zombie, to aktualnie otacza Cię ich 5, więc gdy próbujesz im zwiać 5 zombie wykonuje okazyjny atak. Jednego zabiłeś, drugiego nawet gdybyś wprowadził w szok, to nadal pozostawały by 3 okazyjne ataki trójki na dole Wiem, że to dobijające, ale to w końcu walka z chmarą zombie, nikt nie mówił, że będzie łatwo Ja gdybym grał to bym chyba rozstawił się z w trójkę z graczami przy fontannie, poproił chudego by pozbierał z planszy co się da i go przy tym osłaniał, a potem bronił się z górą broni i amunicji przy fontannie ale to tylko taki mój pomysł.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline