Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2013, 10:32   #4
Reinhard
 
Reputacja: 1 Reinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputację
Potrzebuję KP i imienia i nazwiska postaci, żeby dodać do panelu.

Nasty:Historia w porządku, tylko dopisz bliskich. No i mechanika, nie mogę decydować za Ciebie w sprawie cech i umiejętności, bo to Twoja postać. Napisz ewentualnie, jakie mocne i słabe strony, a ja zaproponuję Ci rozłożenie punktów

W pierwszym poście powinno być, co inni BG dowiedzieli się o postaci (co i jak napisać już określiłem w punktach, napisałem też, że nie przyjmuję odpowiedzi "nie wiadomo") i jej wygląd, ewentualnie widoczny ekwipunek.

W pierwszym poście pokierowałem sam ucieczką, by dać BG czasowe schronienie, w którym mogą się pozbierać przed dalszą akcją. To wyjątek, w przyszłych postach nie będę decydował o postaciach.

Svergrim, ale mi wysoko postawiłeś poprzeczkę Po takim poście będę musiał się napocić, by utrzymać poziom Przy okazji, dziękuję za spełnienie mojej prośby i założenie doca.

Długość postów: jak kto lubi.
Używanie doca: jak kto lubi. Dostępny jestem wieczorami, ale nie mogę zagwarantować każdego dnia ani określonej długości czasu.

Co do ekwipunku: proszę o wpisanie w panelu sesji w odpowiednim miejscu. Podobnie statystyki, historia itp.
Wasze postaci mają taki ekwipunek, który zdołały zabrać podczas ucieczki. Były 2 tygodnie w szpitalu przy swoich bliskich, musiały się nimi opiekować, więc mają zapewne jakieś torby lub coś podobnego z rzeczami. Podczas walki mogła się też nawinąć pod rękę jakaś broń lub ekwipunek policyjny. Jednak jeżeli ktoś się nadmiernie obciąży, będzie biegł wolniej...
 

Ostatnio edytowane przez Reinhard : 17-03-2013 o 10:38.
Reinhard jest offline