Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2013, 13:48   #114
Nasty
 
Nasty's Avatar
 
Reputacja: 1 Nasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnie
A ja mam pytania:

Czy można wchodzić do wraków?
Jeżeli tak to czy można strzelać z nich?
Czy można strzelić by wysadzić wraki?
Jeżeli tak jaka procedura rzutu?
I czy wybucha jeden i likwiduje zombie w pobliżu czy jak?
Czy rakietnica / pancerfaust jest naładowana choćby jedną sztuką amunicji ?
Czy ja mam ewentualnie ją przy sobie?
Jeżeli mam przy sobie wiem jak nią podrzucać by załatwić blisko cel. Czy mogę wykorzystać to jako granat?
Czy jeżeli jest załadowana rakietnica/... to czy mogę w nią strzelić używając "oka"?
Czy strzelając w leżącą amunicję mogę spowodować wybuch?
A teraz sprawa mechaniki czy nie powinno być że im bliżej celu lub zaraz przy nim nie powinno być "+X" do strzału(celności)?
Czy trafię zombie po drugiej stronie planszy używając "oka" np: który atakuje innego gracza?
A czy likwidując zombie wszystkie zombie w moim rogu one się jakoś odradzają?
Czy wygrana oznacza likwidację wszystkich zombie czy może nadejdą posiłki jak wytrzymamy "x" czasu?
 

Ostatnio edytowane przez Nasty : 17-03-2013 o 13:53.
Nasty jest offline