Wątek: Lubię to!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2013, 19:27   #2
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Jakie pod klimaty lubisz? Klimat tworzy MG, jak klimat jest dobry to nie ma znaczenia czy Fallout, czy Neuroshima, czy Zombie Apoclypse.

Rodzaj sesji: Każdy

Wolisz sesję: Otwarta fabuła, każdy.

Ile powinien trwać odpis w sesji: nie więcej niż tydzień (7 dni), nie mniej niż... 2 dni. optymalnie 4 dni.

Ilu graczy według ciebie powinno grać w takiej sesji: W zależności od scenariusza i założeń sesji, optymalnie 3-6 graczy.

Ile razy grałeś w sesje postapokaliptyczne: Sesje: wystarczająco, żeby normalny człowiek miał dość.

W jaką sesję byś chciał zagrać? Sandbox, czyli tak naprawdę to nie mam szczególnych upodobań. Byle z dala od podejmowania decyzji zamiast mnie i kierowania moją postacią. Jestem na to uczulony..
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!

Ostatnio edytowane przez Dhratlach : 31-03-2013 o 15:25.
Dhratlach jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem