Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2013, 22:07   #29
Ustronie
 
Ustronie's Avatar
 
Reputacja: 1 Ustronie wkrótce będzie znanyUstronie wkrótce będzie znanyUstronie wkrótce będzie znanyUstronie wkrótce będzie znanyUstronie wkrótce będzie znanyUstronie wkrótce będzie znanyUstronie wkrótce będzie znanyUstronie wkrótce będzie znanyUstronie wkrótce będzie znanyUstronie wkrótce będzie znanyUstronie wkrótce będzie znany
Pomysł interesujący, prowadziłem kiedyś sesję opartą na tym pomyśle - tzn moi gracze otrzymali polecenie służbowe odnalezienia i doprowadzenia przed oblicze Księcia wampira lub wampirów, które wkroczyły do miasta i zrobiły rozróbę. Gracze spodziewali się bandy nieogarniętych Pariasów lub jakichś anarchistów i pospadały im szczęki na widok śmierdzących zbrojnych w kolczugach, stalowych hełmach i z toporami w łapach
Z chęcią wcieliłbym się w takiego wampira przeniesionego o parę wieków naprzód. Podzielę się też pomysłem, który wykorzystałem przy okazji tamtej sesji: wampiry zostały złapane przez domorosłych łowców czarownic, którzy myśleli że kołek w serce, woda święcona i srebrny krucyfiks wbity w gardło wystarczą aby wampira unieszkodliwić. Złapane wampiry urządzali w ten sposób i zamurowywali w kryptach pod kościołem. Wszystko było cacy do momentu, kiedy podczas konserwacji zabytku wampiry nie zostały przypadkowo uwolnione :>

Jedną miałbym tylko prośbę: niech gra nie toczy się w Polsce, bo wyjdzie z niej siermiężna komedia. Polska i klimat Gotyk-Punku łączą się ze sobą jak budyń kakaowy z czerwonym winem...

EDIT:

Kiedy otwierałaby się rekrutacja i czy byłaby możliwość abym wziął w niej udział?
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 18-03-2013 o 19:21. Powód: Post pod postem
Ustronie jest offline