Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2013, 23:03   #137
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Uh, byłem niedostępny przez parę dni, i dlatego tak późno.

Zalet tej sesji wymieniać nie mam zamiaru- musiałbym powtórzyć to wszystko, co napisaliście, a powtarzać się nie lubię
Ale też zostawić Hiobiątka bez komentarza? Nie no, nie mogę, bo to wyjątkowa sesja była. Zarówno jeśli chodzi o fabułę, przedstawienie świata (a raczej światów, zarówno prawdziwego, jak i... naszego) i formy armielowskich postów, jak i rozbudowane kreacje postaci graczy, ich (a raczej "nasze") posty, świetne. rozsądne światotworzenie i, chyba przede wszystkim, zgranie tego wszystkiego w jedną, mroczną całość. Klimat grozy pełną gębą, i to zarówno dzięki Armielowi, jak i wszystkim Graczom.

Miło było pisać w tak zacnym gronie, wszyscy jesteście dla mnie wyjątkowymi Osobistościami, i może nawet mentorami, nieraz przy waszych postach podziw mnie łapał

A tak stricte o Armielu... Temu panu miano "Mistrz Gry" pasuje jak mało komu. Serio.

Do przeczytania, Hiobiątka
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.

Ostatnio edytowane przez Baczy : 17-03-2013 o 23:09.
Baczy jest offline