Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2013, 11:53   #1
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Armie Apokalipsy

Niedawno ukazał się nowy, polski system, który osobiście oceniłem jako dobry, solidny produkt RPG - polską odpowiedź na WoD, moim zdaniem, zdecydowanie lepszą niż nWoD.

Lubiłem stary WoD za nowatorskie pomysły, za możliwość grania nadnaturalnymi istotami. Lubiłem WoD za dylematy moralne, które dobry ST powinien stawiać przed graczami. Ale nie cierpiałem tego systemu za kulawą, złą, psującą nastrój, turlaną mechanikę (inspirację dla wielu innych systemów - chociażby naszych rodzimych: Głębi Przestrzeni czy Klanarchii).

A teraz pojawił się produkt, który jest ... świetny. Ma, moim zdaniem, doskonałe podejście do mechaniki w takiej konwencji gry, jaką sobą reprezentuje świat Armii Apokalipsy (mieszanki In Nomine ..., Kulta RPG oraz WoD w moim odczuciu).

Zachęcam Was do dyskusji na temat "polskiego WoD" jakim, moim zdaniem, jest gra Armie Apokalipsy.

Lub pytań dotyczących systemu.
 
Armiel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem