Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2013, 17:56   #204
daamian87
 
daamian87's Avatar
 
Reputacja: 1 daamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znany
Po krótkiej wymianie PW uznałem, że dobrym rozwiązaniem będzie, jeśli Irrlicht przejmie na jakiś czas obowiązki MG w tej sesji. Ma zapał, umie prowadzić i sądzę, że lepiej dla sesji będzie jeśli zmieni na jakiś czas (albo i na stałe) MG, niż gdyby miała na chwilę stanąć. Dlatego też przekazałem mu ogólny scenariusz, a to czy się go będzie trzymał bardziej czy mniej to już jego, jako MG, decyzja. Muszę was też prosić o podesłanie mu swoich KP, prosił aby poszły na PW, jako że nie jestem na swoim komputerze i nie mam do nich dostępu. Mam nadzieję że nie będzie to dla was problem.

Jeszcze raz pozdrawiam i miłego grania
 
__________________
"Marzę o cofnięciu czasu. Chciałbym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku". - Janusz Leon Wiśniewski
daamian87 jest offline