Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2013, 11:00   #33
Irregular
 
Irregular's Avatar
 
Reputacja: 1 Irregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputację
Pan Błysk: do licha, piszę w rodzaju żeńskim, bo jestem kobietą. Angielskie słowo ,,irregular" nie jest zorientowane na rodzaj męski czy żeński, więc to taki nick typu ,,unisex". Pisząc w konkretnym rodzaju, liczę na to, że rozmówcy się połapią i też zaczną używać konkretnego rodzaju, a nie automatycznie zakładać, że piszą do przedstawiciela płci męskiej. W sumie miło, że ktoś raz zauważył

Ustronie: Aeshadiv ma rację, rekrutka będzie około czwartku. Czyli pojutrze. I nie ma potrzeby się martwić, nie wylądujecie w Polsce Nie widzę żadnych przeszkód, abyś wziął udział w rekrutacji. Z Twojego postu wynika, że grałeś już w tym systemie, a że wystarczy mi powierzchowna znajomość settingu - nie widzę przeciwwskazań.
 
__________________
Mole książkowe są zagrożone. Chrońmy ich naturalne ostoje! (biblioteki!)

Wkurzyłam kogoś? Coś pomyliłam? Sorry, ale biblioholik na odwyku to jeden wielki kłębek nerwów. Wybaczcie.
Irregular jest offline