Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2007, 12:10   #1072
denis
 
Reputacja: 1 denis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwu
witam...
trafilem tutaj grzebiac w interneie szkajac jakiegos miejsca by sobie w cos pograc ( wprzyszlosci poprowadzic jakassesyjke )
gram(łem) w rpg sporo ( kilkanascie lat ) ale obowiazki zycia codziennego jakos
nie pozwalaja na to by kilka osob z mojej starej ekipy zeszlo sie na "normalna " sesje .
dlatego forum to pewien ( mam nadzieje udany ) sposob na ciekawa gre .

przez ostatnie dwalata prowadziłem pbem-a osadzonego w autorkim siwiecie ( techologicznie i kulturowo swiat xvii wieku w okolicach dworu francuskiego , ksiazeta , ksiezniczki ... swiat dosyc ciekawy - w zasadzie cala fauna to gady , wystapowali tez "chlopi " w postaci inteligentych gadow ...) w kazdym razie kazdy nawet najbardziej rewelacyjny pomysl moze powodowac "wypalenie sie mg )

co do systemow jakie prowadzilem ( bo gralem naprawde malo ) to moie ulubione to Wh ( chyba jedyny z fantasy ktory mi naprawde pasuje jezeli chodzi o swiat ) , Alien ( na podstawie oryginalnego systemu z firmy tgw z wieloma modyfikacjami swiata , Twiglight ( bardziej mechanika , bo swiat troche inny ), Traweler ( chyba tak sie to pisze ) .

w sumie to moje cale portofilio jezeli chodzi o rpg ... :
 
denis jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem