Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2013, 12:57   #209
Irrlicht
 
Irrlicht's Avatar
 
Reputacja: 1 Irrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znany
Kolejna notka ode mnie:

Rzecz pierwsza: Jeśli uważacie, że napisałem coś głupiego/bezsensownego i powinienem to zamienić, napiszcie to w komentarzach - mamy Edit, więc możemy negocjować, zatem nie ma żadnego problemu, jeśli mi się zdarzy błąd lub Wam.

Rzecz druga: co do długości postów, fajnie by było, gdyby posty były mniej więcej długości ostatniego postu Branda o tym, jak torturował łowcę niewolników Taka moja sugestia dotycząca optymalnej długości, jakby ktoś potrzebował konkretnej miary. Co do długości moich postów, to zacząłem skromnie i zapewne w miarę postępu w sesji będą dłuższe. Rozgrzewam się

Co do tego, kiedy powinniście napisać posty: jeśli do weekendu się wyrobicie, to w tą niedzielę będzie już mój następny post.

Rzecz trzecia: Po rozmowie z Wyrmem postacie awansują na poziom drugi. Zatem przeróbcie swoje karty wg poziomu i wyślijcie mi je na PW. Od czasu poranku możecie uważać, że postacie są wypoczęte - co prawda mieli trochę zajęć w nocy, ale w sumie odpoczęli na tyle, by np. mieć reset do księgi zaklęć.

Rzecz czwarta: Pogramy sobie tydzień-dwa i zobaczymy, czy pozostali gracze odezwą się. Jeśli nie, dorekrutuję jeszcze dwóch, jeśli damy radę.
 

Ostatnio edytowane przez Irrlicht : 20-03-2013 o 12:59.
Irrlicht jest offline