Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2013, 13:33   #288
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał mckorn Zobacz post
Piszę o tym co przeżyłem i nadal przeżywam. Wiem, że to dziwne, ale co mogę na to poradzić?

Zacząłem ten temat kilka miesięcy temu i choć ciągnie się jak guma zamierzam doprowadzić go do końca.

Natychmiastowe uzdrowienie? Człowieku, pisałem- nie bawię się tym świadomie ale nadal nie jest do końca dobrze.
Lol.

[MEDIA]http://d22zlbw5ff7yk5.cloudfront.net/images/cm-26624-0507ded64cbc69.gif[/MEDIA]

Zabrakło mi słów. Ma ktoś jakieś tanie na zbyciu?
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks
F.leja jest offline