Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2013, 16:38   #8
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał arm1tage Zobacz post
O to, o to. Właśnie ten film. W wątku z grzechem cudzołóstwa - bestia zmusiła faceta by przypiął sobie ostry sprzęt do swojego sprzętu i wybebeszył w ten sposób kochankę podczas stosunku. Było to niedopowiedziane przez jakiś czas, rozmawiali o tym tylko, aż tu nagle w pewnym momencie bach - krótki obraz od koronera co to z dziewczyną zrobiło.
W kwartalniku medycyny sądowej kilka lat temu był artykuł o brutalnych zabójstwach z elementami przestępstw seksualnych* i to z Siedem... no pasowałoby. Tak, teraz sobie przypominam, że coś takiego tam było, ale scena nie zrobiła na mnie wrażenia. Już bardziej to z grubasem.

W rzeczywistości sceny gore wokół was zdarzają się - czasem częściej, czasem rzadziej, ale zdarzają się. Choć z ludzi, których poznałem to chyba tylko jedna skończyła w dość krwawy i brutalny sposób. No, ale w okolicy działy się różne rzeczy z ludźmi, których osobiście nie znałem.


* - po odszukaniu, bo czytałem to kilka lat temu, chodzi o kwartalnik Archiwum Medycyny Sądowej i Kryminologii, nr 2 rocznik 2009 str. 78-84

Cytat:
Zabójstwa z głębokimi obrażeniami narządów rodnych


Z Katedry i Zakładu Medycyny Sądowej UJ cM

Kierownik Katedry: prof. dr hab. M. Kłys

Kierownik Zakładu: dr hab. J. Kunz

1 Studenckie Koło naukowe Medycyny Sądowej


W poszukiwaniu motywów jakimi kierują się sprawcy zabójstw na tle seksualnym, przebijający pochwę ofiary, przeanalizowano tego typu przypadki, badane w Zakładzie Medycyny Sądowej w Krakowie. W okresie 25 lat 1981-2006 było ich dziewięć. W jednym z nich ekspert seksuologii sądowej dopatrzył się cech sadyzmu, podobne cechy wystąpiły jeszcze w trzech przypadkach, w których nie udało się ustalić sprawcy. W czterech kolejnych przypadkach, w trakcie praktyk seksualnych określanych jako fisting, sprawca przebił pochwę ręką i dokonał rozległych uszkodzeń wewnątrz jamy brzusznej. W trzech z nich stosunek rozpoczął się za zgodą ofiary, która była głęboko upojona alkoholem, w czwartym pijany sprawca wykorzystał zniedołężnienie ofiary. W ostatnim przypadku przebicie pochwy było efektem ostrej psychozy alkoholowej u sprawcy.
"Ostra psychoza alkoholowa" - myślał, że partnerka od kieliszka jest kosmitą.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 20-03-2013 o 16:47.
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem