Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2013, 22:46   #297
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Cóż, są różne wytłumaczenia zjawisk nadprzyrodzonych, od 0,7 litra x ileś, poprzez uszkodzenia układu nerwowego, po samo istnienie takich zjawisk. Osobiście nie widzę większego sensu w przekonywaniu kogoś czy takie zjawiska istnieją czy nie i jak to można udowodnić. Mam do nich następujące podejście - są interesujące, ale nie popadajmy w histerię, póki nikt mi siłą woli nie wygina mojej łyżki od zupy, nikt nie wykrada mi myślami numerów kart kredytowych ani nie otwiera siłą woli zamków w drzwiach żeby się włamać do chaty, wszystko gra, niech sobie te zjawiska będą albo i nie będą prawdziwe, niech sobie w nie ludzie wierzą albo nie wierzą Życie bez nich jest wystarczająco przerąbane... McKorn, jeśli ci te opętania i inne takie nie zrobiły większej fizycznej krzywy ani nie zadały bólu, to nie nabijając się, wszystko mi jedno czy wierzysz w to czy nie i czy inni ci wierzą, wyginaj sobie łyżki, skoro lubisz, byle nie metaforycznie moją łyżkę, gdyż wtedy zmieniłabym stosunek do całej sprawy na raczej agresywny, a jak trolujesz to trolujesz, każdy chce się zabawić. Ale jeśli pewne twoje "prawdziwe zdolności" sprawiają ci realne problemy w codziennym życiu, jeśli chodzisz i rozpowiadasz o tym ludziom z taką lekkością jak tutaj, to raczej potrzebujesz fachowej pomocy i to jest dość smutne, że wychodzi to na forum z rpg...
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline