Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2013, 01:16   #28
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
OK post dałem na razie mało czytelny bo Worda dopiero będę instalować więc się poprawie. Mam nadzieje że Deklaracja działań wystarczająco jasna ? Po prostu miałem dużo fajnych pomysłów i wszystkie chciałem zawrzeć na końcu dodałem że postać wybierze najszybszy mam nadzieje że to nie problem?

Wiem że Białą Damę pewnie straciliśmy jako źródło informacji ale moja postać będzie próbowała ją ożywić nawet kosztem własnym. Mam na to parę fajnych pomysłów: 1. restart serca za pomocą macki z symbionta przy jednoczesnym odtworzeniu kręgu za pomocą w\w mazi
2. Można by zrobić to co Peter z Felicją w tej grze ze Spider manem gdzie postać poświęciła by część swojego symbionta żeby pomóc damie (choć wtedy byłaby raczej czarna :P)

Luźna pomysły mógłbym to jakoś fajnie opisać
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 21-03-2013 o 12:00.
Brilchan jest offline