Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2013, 13:45   #18
Bloodsoul
 
Bloodsoul's Avatar
 
Reputacja: 1 Bloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodze
Nie chcę się czepiać nowego Metheor, to jest tylko rada. Tak jak myślę powyższe, Romana.
Zmień awatar na jakiś autentyczniejszy. Gość z bielutkimi ząbkami, sztucznym uśmieszkiem (uznam cię za psychopatę), jakby właśnie wyszedł od fryzjera i skończył terapię oczyszczającą twarz z jakichkolwiek nieczystości. Zwyczajnie nie pasuje do ciężkiego i brudnego klimatu młotka. Ja wiem, że to tylko awatar i pal licho jaki on będzie. Ale w moim odczuciu - niszczy jeden z elementów odpowiadających za klimat. No chyba, że jesteś czarodziejem pracującym na zamku, pedantycznie podchodzącym do własnego wyglądu.
O długości postów, tak jak napisał Roman. To nie jest sesja na żywo, trzeba się zaangażować w wymyśle opisy, żeby było kolorowo (w kontekście tekstu literackiego) i przyjemnie. A tak to Georg w tym momencie widzi 4 postaci, które coś sobą zaprezentowały i Felixa, który wypowiedział więcej zdań niż reszta, ale jest dla niego twarzą, która sztywno unosi się w powietrzu i wypowiada je bez żadnych emocji.
To nie jest w żadnym stopniu atak na twoją osobę Metheor, chcemy się wszyscy dobrze bawić. Każdy kiedyś zaczynał z PBFami i może nie wiedzieć z czym to się je
Pozdrawiam
 
Bloodsoul jest offline