Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2013, 17:33   #298
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Almena Zobacz post
Ale jeśli pewne twoje "prawdziwe zdolności" sprawiają ci realne problemy w codziennym życiu, jeśli chodzisz i rozpowiadasz o tym ludziom z taką lekkością jak tutaj, to raczej potrzebujesz fachowej pomocy i to jest dość smutne, że wychodzi to na forum z rpg...
... bo to przecież de Profundis. Czy tylko ja tutaj rozpoznaje profesjonalnie prowadzoną sesje alternatywnego rpg?

Cytat:
Napisał Komtur Zobacz post
Racja 0,7l na głowę i przekonają nas do wszystkiego.
A niechaj stracę, a rewizjoniście nie ustąpię! A tak na serio to nawet po 0,7l nie przekonanie mnie do niczego do czego już nie jestem przekonany. A tam - jeszcze bardziej przestaję słuchać po dużych ilościach alkoholu i pozostaje jedynie umiejętność gry na konsolach (bo moja kiepska umiejętność gry w to jest stałą i niezależną od ilości wypitego alkoholu podczas gdy umiejętność dobrych graczy spada i w pewnym momencie jest gorsza niż ta moja - tak to się robi!).
 
Anonim jest offline