Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2013, 21:56   #5
Nasty
 
Nasty's Avatar
 
Reputacja: 1 Nasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
...akurat przyjrzałem się uważniej wymaganiom przy tworzeniu postaci i już wiem, czemu koniecznie chcą wybić ludzkość - to zawistni, żądni zemsty inwalidzi
Proponuję nazwać drużynę "Wózki śmierci". Uciekaj, gdy usłyszysz złowieszczy pisk kółek

Serio, trzy wady fizyczne i jeszcze choroba (o spaczeniach charakteru nie wspominając), to jednak jakby przydużo. Szczególnie interesująco będzie to wyglądało, jak się takich zbierze 6 do kupy...
Tak to u ciebie ludzie którzy wybijają wszystkich dookoła, to powinni być normalni, przypakowani, inteligencja ponad przeciętność, a i zachowywać się jak dżentelmeni.

- Przepraszam panią ja na - chwilkę tylko. A tak wpadłem pozabijać wszystkich. Czy aby nie przeszkadzam. Nie nie u mnie w rodzinie wszyscy zdrowi. Taki rodzinny sport. Dziesięć punktów za zabicie zdrowego. Za staruszka trzy punkty. A za dzieci bonus do następnej tury.-

zapytał grzecznie, wysoki atletycznej budowy, z certyfikatem zdrowia mężczyzna. Pokazując książeczkę zdrowia jedną ręką. A drugą wskazując palcem na kolegę troszkę mniej przypakowanego ale z laptopem w reku i zestawem małego chemika. Który mieszał jakieś składniki. Trzeci stał nieco z tyłu, ale jego głowa była wyżej niż tego z przodu. Zapewne jakiś sportowiec skaczący o tyczce. Który miał nieco mniejsze IQ bo miał dziwny wyraz twarzy. Za to trzymał snajperkę. Miał kilkanaście medali wzorowego strzelca wpiętych do piersi. Była z nimi też kobieta. Ładna jak modelka, uzbrojona po zęby, trzymała tablet z swoim CV. Było tam napisane TOP MODEL. Chociaż ona mogła mieć motywację zabić brzydszych od siebie.

Który dla ciebie zarezerwować typ ? Someirhle.
 

Ostatnio edytowane przez Nasty : 21-03-2013 o 22:01.
Nasty jest offline