Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2013, 23:17   #26
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Dodawanie podkategorii do działu nie sprawi, że dział stanie się bardziej popularny. Tematy w takich miejscach pojawiają się sporadycznie, niezależnie od działu - ot, ktoś ma jakiś pomysł czy pytanie - zakłada temat. To forum głównie PBF, więc dłuższe dyskusje poza sesjami zdarzają się tak naprawdę rzadko.
A postapokalipsa, czy ja wiem czy tu chodzi o typ przeciwników. Prowadziłem kilka takich sesji i u mnie chodziło o przeżycie i emocje, walka to tylko poboczna sprawa. Oczywiście to różne osoby widzą w przeróżnych barwach. Sesje z zombie i tak trafiają głównie do horroru. Sesje futurystyczne do sci-fi. A działy żyją własnym życiem, gdy pojawia się od czasu do czasu ktoś z nowymi pomysłami.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem