Wątek: Scion?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2013, 01:01   #3
K.D.
 
K.D.'s Avatar
 
Reputacja: 1 K.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumnyK.D. ma z czego być dumny
Mimo zastrzeżeń odnośnie mechaniki i pewnych umownych założeń settingu oraz decyzji developerów odnośnie kierunku w którym powinny rozwijać się postacie oraz fabuła, zawsze lubiłem Sciona za klimat zawarty w nagim szkielecie konceptu, bogactwo mitologicznych 'materiałów źródłowych' i ogromny potencjał tego co mogą sobą reprezentować postaci graczy.

Ale to co proponujesz przeraża mojego wewnętrznego prokrastynatora. Z tego co mówisz masz nadzieję na jedno z tych wieloletnich przedsięwzięć dla prawdziwie przykładnych zapaleńców. Mam nadzieję że sesja zostanie kiedyś rozpoczęta, zaciekawiłeś mnie swoim zarysem fabularnym i zaraziłeś ambitną wizją przełamującej bariery milleniów, łączącej się w spójną całość kampanii.

BTW, strzeż się forumowej klątwy Sciona. Na ulicy gadają, że ludzie potrafią znikać, jakby nigdy ich nie było, a czasami też wracać, jakby nigdy nie zniknęli (jak wyżej podpisany).
 
__________________
"Uproczywe[sic] niestosowanie się do zaleceń Obsługi"

Ostatnio edytowane przez K.D. : 22-03-2013 o 01:14.
K.D. jest offline