Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2013, 00:37   #304
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał mckorn Zobacz post
Co bym nie nagrał, i tak nic to nie wniesie do dyskusji.
Ja wiem, że umiem; Wy wierzycie, że to niemożliwe.
mckorn zaufaj mi, że tylko nastolatek uwierzy w Twoje zdolności paranormalne po tym jak prezentujesz je w tym temacie. Takie jest moje zdanie. Też kiedyś miałem 15 lat i też wierzyłem w wiele dziwnych rzeczy święcie przekonany co do wielu dziwnych teorii. Nie bierz do siebie, że Ci wiek wytykam ale za młody jeszcze jesteś, żeby być jakimkolwiek autorytetem w dziedzinie zjawisk nadprzyrodzonych. Osobiście nie wierze w żadne Twoje słowo i mam do tego prawo. Szkoda, że na forum zrobiła się z tego jedna wielka, komiczno-żenująca burza w szklance wody. Raczej nie przekonasz nikogo do swoich paranormalnych właściwości przez internet, chyba, że małe dzieci co łykają wszystko jak słodkie bułeczki.
Jak się tym interesujesz, to radzę prowadź rozmowę w taki sposób aby unikać dowodzenia, że umiesz przenosić przedmioty swoją wolą lub, że jesteś opętany siłami demonicznymi. Za kilka lat przeczytasz swoje posty i się zawstydzisz. Nie można prowadzić merytorycznej rozmowy na kontrowersyjny temat na takiej płaszczyźnie.
Ten temat już dawno powinien być zamknięty.

Moja ulubiona ostatnio reklama, w której motywem przewodnim stara prawda, że nie wszystko co pojawia się w internecie jest autentyczne.

French Model Commercial (CC) Full-length - YouTube

Pzdr.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline