Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2013, 09:16   #308
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał mckorn Zobacz post
Jeżeli makro telekineza Was nie przekona to może mikro tk? Jak wytłumaczycie, że na kostkach, gdy się skoncentruję będą wypadały np. same 6, a gdy przestanę się koncentrować- inne cyfry? Mogę wrzucić filmik.
Czyli wyjaśnijmy sobie coś: piszesz, że opętało cię, źle się czujesz i już nie robisz sztuczek, a po chwili proponujesz nowy filmik?
Cytat:
Napisał mckorn Zobacz post
Leszcz, ja? Słuchaj no, teraz przegiąłeś. Pozatym nie wyobrażam sobie mentalnego pojedynku Mckorn- Panicz... To Ty byłbyś meduzą.
Przyjdę popatrzeć.
Cytat:
Napisał mckorn Zobacz post
Od miesiąca mam w głowie jeden wielki ul (spróbujcie żyć na przeciwbólowcach) będę dostępny za kilka dni.
Prosta rada: nie bierz przeciwbólowych. Twardym trza być nie mientkim. Zaraz pewnie coś napiszesz, że tak się nie da żyć, ale przecież ból jest oznaką tego, że żyjesz. Bez tego życie jest jak oglądanie kolorowego filmu w telewizorze czarnobiałym.
 
Anonim jest offline