Wątek: Nowa Sesja
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2013, 22:11   #29
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Oj przydało by się przydało ale kto wie, może ktoś jeszcze z czasem pójdzie w moje ślady. Ja postanowiłem promować Savage Worlds na LI dopiero jak zobaczyłem, że ktoś zrobił tu sesję w tym systemie krótką i może niezbyt udaną ale zawsze coś.

Co do klimatu i śmiertelności Warhammera to wierz mi do SW jest góra modyfikacji które przestrajają ogół systemu, od lajtowej przygodówki i heroic fantasy, przez modern fight, aż po najmroczniejsze horrory pokroju Cthulhu

Podam Ci przykład czegoś takiego jak modyfikacja "Paskudne obrażenia" W nich przy pierwszej z brzegu ranie, testujesz wigor i w razie porażki jesteś wyeliminowany. Potem ostatni test wigoru który określa jak tragicznie jest Od urazów typu kulenia po ciosie w kolano, wydłubanie oka, uraz mózgu, przez wykrwawianie, aż po śmierć Jednak śmiertelność przy jednej ranie jest ogromna. Także wyobraź sobie co by było gdybym wprowadził tylko tą zasadę do Marine Corpse, dwoje z was już najpewniej by nie żyło a to tylko jeden z wielu dodatków i modyfikacji.

--------------------------------------------------------
Postanowiłem w najbliższym czasie poprowadzić mini sesję warhammera. Nie czuję się specem w tych realiach, dlatego chcę poprowadzić gotową przygodę, tak by przede wszystkim zaprezentować, jak Savage Worlds dobrze radzi sobie w roli konwersji Także nie długo dam znać co i jak.

Jak na razie widzę też, że nie ma już zbytnich zmian w sondzie, więc raczej w 100% najbliższą, dłuższą sesją będzie High School of the Dead
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline