Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2013, 21:03   #13
Zapatashura
 
Zapatashura's Avatar
 
Reputacja: 1 Zapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputację
Nie zdołałem na dzisiaj napisać całego posta, a obiecywałem, że pojawi się dziś. Żeby zatem nie dać ciała w pełni, zamieszczam jego pierwszą część, aby z jednej strony dać dowód tego, że się wcale nie obijam (aż tak bardzo), a także, żeby narobić wam smaku przed częścią drugą.
Pragnę jednocześnie bardzo przeprosić obie panie, że to, co planuję dla nich, nie zmieściło się w zamieszczonej części, bo i niestety wciąż jest w pisaniu .
Proszę o jeszcze trochę cierpliwości - część druga powinna być gotowa jutro.

edit.

No, chwilę to zajęło, ale jest już pełen post rozpoczynający następną kolejkę naszej gry.
Przepraszam, że nie wszyscy gracze zostali potraktowani równo, jeśli idzie o ilość tekstu dla nich przeznaczoną. Nie będę ukrywać, że potrzebowałem waszych postaci w trochę różnych sytuacjach, jedne wymagały szerszego opisu, inne krótszego. W szczególności Yannar wyciągnęła tutaj krótszy patyk, za co bardzo przepraszam .
Jeśli coś w poście pokręciłem, napisałem niejasno, albo coś takiego - pisać, protestować i tak dalej .
 
Zapatashura jest offline