Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2013, 14:35   #39
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Ja tam byłem co prawda jakoś na początku stycznia 2013, ale gógel twierdzi, ze odbywały się tam 16 marca eliminacje do jakiegoś konkursu wojewódzkiego dla szkół z "przyrody"...
Postaram się w takim razie sprawdzić to jutro...


Telefon faktycznie wygląda na głuchy...


Na przeciwko jest Long Man (też spory i dość cichy), ale droższy i z beznadziejnym jedzeniem...


Nie byłem, ale polecano mi: Red Pub na Słowackiego 29 i na wyżerkę (acz byle nie było imprezy) Latającą Świnię przy Staromiejskiej...


EDIT: Jest jeszcze przeniesiony do centrum Katowic "pub Chata" - co prawda mnie krakowsko/góralski klimat średnio pasi, ale w końcu... nie o wnętrze idzie, a to duży lokal..


EDIT II:

Biorąc pod uwagę stronkę: klik to klub jest otwarty od wtorku 15:00 do sobotniej nocy. Więc jest szansa, zę wczoraj nikt nie odebrał...
Biorąc pod uwagę klik2 to nawet jutro jest tam impreza.

Znalazłem dwa telefony: 515 267 696 oraz (32) 355 00 55.

Strona faktycznie nie żyje, ale to niestety dość standardowe zachowanie niefrasobliwych managerów zapominających zapłacić za domenę...
 

Ostatnio edytowane przez Aschaar : 26-03-2013 o 14:50.
Aschaar jest offline