Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2013, 21:29   #25
Irregular
 
Irregular's Avatar
 
Reputacja: 1 Irregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputację
No, no, nie kłócić mi się tutaj o kwestie podręczników tudzież stron internetowych. Na temat Świata Mroku jest wiele źródeł, podaliście całkiem sporo z nich, ale zaczynacie się już wykłócać o szczegóły. A to nie miejsce i chyba też nie czas na to.

Zgłoszeń mam już całkiem sporo. Kompletne i zaakceptowane karty wysłali: Aeshadiv, Ustronie i Smirrnov. Kartę przesłał też katai, ale jeszcze musimy omówić parę szczegółów. Highlander dopracowywuje mechanikę, a więc wynika z tego, że jeśli żaden z powyższych nie zawiedzie, mam w sesji jeszcze jedno miejsce. Ale jeśli dostanę sporo zgłoszeń, mogę - ostatecznie - rozszerzyć do dwóch.

Oprócz tego ogłaszam, że w związku ze świętami wielkanocnymi od piątku (29.03) do poniedziałku (1.04) nie zawsze będę w stanie - jak to teraz robię - wejść codziennie na LI i zająć się kwestiami związanymi z rekrutacją, więc w tym czasie trzeba się będzie liczyć z tym, że nie odpowiem na jakąś wiadomość po jednym dniu, ale np. po dwóch czy trzech.
 
__________________
Mole książkowe są zagrożone. Chrońmy ich naturalne ostoje! (biblioteki!)

Wkurzyłam kogoś? Coś pomyliłam? Sorry, ale biblioholik na odwyku to jeden wielki kłębek nerwów. Wybaczcie.
Irregular jest offline