Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2013, 22:17   #22
Nasty
 
Nasty's Avatar
 
Reputacja: 1 Nasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnieNasty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ostatnie dwie czy nawet sześć linijek nie będzie spójnych z resztą. Choćby zabicie tego gostka z ranami w korpusie. Szpital, tam jako jedna z pierwszych uciekłam. Więc cały muszę edit. Może MG zgodzi się na drugie drzwi w korytarzu lub pod ladą. Jak nie trudno wstawię nowy post. Co do doca nie lubię. Nie lubię też za dużo ustalać z MG bo wychodzą potem posty za mało od siebie. Po za tym to storytell... ? Bo chyba nie było wspomniane.

Nie zrozumcie mnie źle ja nie chcę się wykłócać czy coś. Mg powie jak ma być tak zrobię.
 

Ostatnio edytowane przez Nasty : 26-03-2013 o 22:19.
Nasty jest offline