Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2013, 08:43   #30
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
W założeniu "bar" chyba miał to być temat do "miodzenia" i wspominek "jaką to ...fajną postacią się grało" i jak to "fajnie było kiedy"... Tyle, ze dalej wydaje mi się to średnim pomysłem. Jeżeli ktoś chciałby wrzucić jakaś swoją postać to chętnie bym to zobaczył (koncept + statsy + zarys kampanii do której była tworzona), tyle, że obawiam się, ze każdy taki wrzut spotka się z natychmiastową krytyką "znawców" uważających, że cośtam...

Ogólnie - tak na dobrą sprawę - dział toczy się jak typowe postapo. Wszyscy mówią, ze jest źle, wszyscy to olewają, nikt nic nie zrobi poza biciem piany... To chyba nie jest problem założyć temat i poprosić, aby opiekun go przypiął? Zresztą - jeżeli będzie nośny to sam się będzie utrzymywał na powierzchni...

Poszedłbym na Molocha, ale mam tylko pięć pestek... niech zrobią to inni; ja pogadam, ze Moloch jest zły i coś trzeba z tym zrobić...
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem