Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2013, 14:47   #36
Neko
 
Reputacja: 1 Neko nie jest za bardzo znanyNeko nie jest za bardzo znany
- Na co jeszcze do cholery czekacie?!- wrzasnął białowłosy na towarzyszy, widząc jak bestia zjawia się spomiędzy drzew. Już nie było czasu na rozmyślanie, co trzeba zrobić. Było przecież widać na gołe oko, że go nie pokonają. Jedyne, co teraz mogą zrobić to ruszyć swoje cztery tyłki i uciec w stronę przeciwna od tego mieszańca.
Mimo tych słów, Kei nie ruszał się jeszcze z miejsca. Czyżby strach? A może przerażenie? Nie, na pewno nie to. Shinobi już walczył z potężniejszą bestią, i mimo tego, że tylko on przeżył, to dał radę. Tutaj chodziło o "straż tylną".
- Będę was osłaniał. Dzięki Sharinganowi mogę przewidzieć jego ruchy, więc będzie mi najłatwiej z nim walczyć. I jeżeli się nie mylę, to jestem z was najszybszy. Ruszajcie!- oby te słowa szybko do nich dotarły, i mimo, że mogą nie wiedzieć co to sharingan, to powinni zrozumieć, że nie czas na kłótnie. Białowłosy cały czas patrzył w oczy bestii, aby zobaczyć w którym to momencie planuje ona zaatakować. Do jego prawej dłoni wsunęła się rękojeści miecza, natomiast drugą miał wolną, tak na wszelki wypadek. Dzięki temu może szybko zareagować na jego atak.
 

Ostatnio edytowane przez Neko : 27-03-2013 o 14:49.
Neko jest offline