Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2013, 15:25   #37
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
"Uwielbiam takie sytuacje, mistrzu... znowu nastał czas walki, a ja jestem bezbronny... po raz kolejny." pomyślał Rimini, chwytając dziewczynkę i zarzucając ją sobie na ramię. Ktoś musiał zadbać o bezpieczeństwo tego dziecka, a nie sądził, żeby tej zbieraninie wpadł do głowy pomysł, by myśleć o tym w chwili ostatecznego kryzysu. Poza tym, on stał najbliżej...
Rimini był SOLDIER już bardzo długi czas i jego umiejętności zawsze ratowały mu życie w niebezpiecznych chwilach takich jak ta. Czuł w swoim ciele przyjemny ciężar oddziaływania materii, ale nie chciał jej jeszcze wykorzystywać, pozwoli sobie ją zebrać mocniej, bardziej... bardzo niepokoiło go, że w tym świecie jego ciało działa tak wolno. Materia zawsze wydzielała się wydajniej...
- Ruszajmy! Dalej, bando! Za mną przez las!- Machnął ręką, wskazując ścieżkę.- Jeśli pobiegniemy, powinniśmy zyskać kilka metrów zanim to bydle zabije tego głupca... i pożre jego zwłoki.-
Rimini był realistą, jeśli ten mroczny kocur był rzeczywiście tak niebezpieczny, na jakiego wyglądał, ich przypadkowa ariergarda nie miała wielkich szans na przetrwanie.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline