Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2007, 11:01   #10
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację


Imię: Lana
Nazwisko: Mordollwen
Profesja: Łowca Nagród
Rasa: Człowiek
Wzrost: 161cm
Wiek: 21
Opis wyglądu: Lana ma długie, niebieskie włosy i szafirowe oczy. Twarz okrągła, nie za chuda, ale i nie gruba. Sylwetka dobrze zbudowana, szczupła. Na szyi ma zawiniętą czarną chuste. Ubiera się w krótkie wyblakło czarne spodenki, dobrze dopasowane do jej figury z przepasanymi przez biodra dwoma pasami i krótką bluzke tego samego koloru, by jej zwinne ruchy były szybsze i by nie zaczepić gdzieś ubraniem, uciekając przed strażą bądź chmarą niesubordynowanej bandy wieśniaków bądź innych stworów. Buty do wpół łydki także owinięte krótszymi już, koloru jasnej kory paskami. Płaszcz, często złożony i schwany do plecaczka tego samego koloru co jej pasy. Na głowie ma miedziany diadem a jej przedramienia ozdobione są grubymi, miedzianymi bransoletkami.
Znaki szczególne: Na szyi ślady sznura po duszeniu.
Historia: W wieku 4 lat wraz ze swym bratem została oddana obcym im ludziom. Często uciekała stamtąd wraz z bratem do lasu. Tam pewnego pieknego dnia też znalazła swojego towarzysza podróży, tchórzofretkę, a właściwie tchórzofretka. Myśleli wtedy, że to łasica więc razem nadali mu imię Sir Łasic. Teraz reaguje on na samo Sir, bądź po prostu Łasic. W wieku 18 lat, czyli rok później drogi rodzeństwa się rozeszły. Ona została amatorką, Łowczynią Nagród zaś on...do tej pory nie wie co on robi. Pewnego dnia śledząc w lesie swoje "złoto" została zaatakowana od tyłu. Dusiła się długo po czym straciła przytomność. Obudziła się widząc swojego brata przy niej. Niedługo pewnie przyjdzie im się rozstać na nowo, ale ona i tak nie zostanie sama, bo zawsze ma Łasica przy sobie.
Rodzina: Ma brata bliźniaka. Reszty rodziny nie pamięta gdyż w młodym wieku zostali oddani do obcych im ludzi.
Broń: Zwykły miecz, krótki łuk, sztylet w cholewce buta i nóż przy pasie.
Magia: brak


Trochę pozmieniałam, Tamrielu mam nadzieje, że się nie obraziłeś, bo zmieniłam nawet profesje Wybacz, ale tak mnie jakoś natchnęło gdy spojrzałam na rysunek ^.^
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline