Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2013, 20:34   #30
Reinhard
 
Reputacja: 1 Reinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputacjęReinhard ma wspaniałą reputację
Doc to dobry pomysł ale nie chcę go narzucać. To tylko pomoc.
Sobota, niedziela jestem u rodziny i chyba nie będę miał dostępu do internetu.
Schemat odpisu 5+2 to program minimum. Jak odpiszecie wcześniej, to i ja się postaram, ale nie gwarantuję, że będę mógł.

EDIT:
Jak widzicie, pewne spostrzeżenia Waszych postaci bywają niedokładne. Właściciel wyglądał na trupa, dopóki się go nie poruszyło. Ból z tym związany przywołał go do przytomności. Pewne rzuty wykonuję, nie podając ich zapisu. Jeżeli bym napisał spostrzegawczość - 30: XX = porażka (bardzo trudny test z powodu pośpiechu, stresu i 'rzutu okiem" a nie po dokładnym przyjrzeniu się), zorientowalibyście się, że przegapiliście pewną informację związaną z obiektem obserwacji. Na tej samej zasadzie, Nasty, możesz podjąć błędne wnioski po nieudanym teście pierwszej pomocy. Nieudany test to może być błąd w wykonaniu,ale też błąd w ocenie.

Tak na wszelki wypadek dodam: odpowiadam za reakcje i stan BN-ów.
 

Ostatnio edytowane przez Reinhard : 31-03-2013 o 11:15.
Reinhard jest offline