Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2013, 20:49   #32
Smirrnov
 
Smirrnov's Avatar
 
Reputacja: 1 Smirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znany
Ja rozumiem przez zdolność Łucznictwo zarówno łuki jak i kusze. Skoro bowiem żyjemy po przemianie te dostatnie 50 lat to na pewno dorobimy się własnej, lepszej broni. więc myślę że to nie problem, chociaż wizja bloczkowego ze strzałami z ładunkami TNT i pochodnymi... Ciekawa. Jednak nawet... Kusza donosi dalej i szybciej.

A co do "pierwszego wrażenia" to nawet toporek byłby dobry od tak w biały dzień (w czarną noc?) na widoku. Po prostu grupka osób wraca do domu po rekonstrukcjach walk.
Czyli cel pierwszy: ogarnąć ładnie cały świat i zmiany. cel drugi: nie pozabijać się wzajemnie oraz nie robić rzezi na ulicach. Cel trzeci: dobrze się bawić i czerpać z nowej sytuacji Wiem że będę marudził... Ale... KIEDY ZACZYNAMY?

P.S. Widzieliście te dziwne jasne latryny? Oni mają tam lustra, rozumiecie LUSTRA! I jeszcze pełno jakichś dziwnych, no tego, na pewno jakichś wschodnich ozdóbek. NO i te małe okienka. Kto normalny robi w latrynie okno? I do tego z szybą!? Marnotrawstwo środków, albo bogaci właściciele... Ale przez tą szybę to trudno takiego wyssać. Usłyszy, przestraszy się, pogoni kołkiem. Nie, jednak wolę leśne obozy pielgrzymów...
 
__________________
Kto lubi czytać, ten dokonuje wymiany godzin nudy, które są nieuchronne w życiu, na godziny rozkoszy.

Ostatnio edytowane przez Smirrnov : 29-03-2013 o 20:55. Powód: merytoryczne info
Smirrnov jest offline