Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2013, 14:00   #1978
Mii
 
Mii's Avatar
 
Reputacja: 1 Mii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputacjęMii ma wspaniałą reputację
Cześć!
Jestem Mii. Gdy miałam 8 lat, wzięłam udział w pierwszej sesji rpg. Od tamtego czasu sporo się zmieniło i teraz raczej rzadko wcielam się w postacie elfek łuczniczek ^-^ Właściwie to miałam większy zastój z jakimikolwiek sesjami i tak ostatnio pomyślałam, że warto trochę się wgłębić w tajniki jakichkolwiek konkretnych mechanizmów, a przy okazji poznać trochę ciekawych ludzi c: No i trafiłam tu, pierwszy wynik u wujka google.

Nie bardzo wiem od czego zacząć, bo to forum jest dosyć obszerne, a ja nie mam żadnego doświadczenia w sesyjach forumowych.. :< Nie ukrywam, że już się trochę zgubiłam.. W każdym razie, może trochę o mnie:

Kocham postapo. S-F też niesamowicie mnie kręci, nie będę jednak ukrywać, że to właśnie przemierzanie pustkowia, mordowanie mutantów i słodki smak nukacoli, jest tym co śni mi się po nocach i tym, w czym odnajduję się najlepiej!
Tak poza grami, to kocham muzykę. Mam dwie lewe ręce i na niczym nie gram (co jest udręką mego żywotu), ale mam manię odkrywania nowych zespołów, czytania o wykonawcach i manię odkrywania małych zespołów. Lubię odkrywać.
Jestem z Zabrza, mam 17 lat i mówią na mnie Mii.
 
Mii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem