Wątek: Nowa Sesja
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2013, 19:58   #30
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Opiekuna działu proszę o nie łączenie obu postów

Aktualnie trwają przygotowania do mini sesji Savage Warhammera. W związku z tym przygotowałem drobny dodatek. W Savage Worlds w zależności od woli MG można używać kart przygód. Ciągnie się je ze specjalnej talii na początku sesji i można ich użyć jednorazowo w danej sesji Przygotowałem więc 4 karty do naszej sesji i rozlosowałem między aktualnych graczy 3. Jeśli zgłosi się jeszcze czwarta osoba teraz lub gdy pojawi się już oficjalna rekrutacja (będzie tylko jedno miejsce) to otrzyma ona ostatnią kartę Wklejam je tutaj w ramach promowania mechaniki i jej ciekawszych elementów:

Kerm


Avarall


AJT


Karta nieprzypisana


Więcej kart i puste blankiety na podstawie których możecie tworzyć własne karty, tak jak zrobiłem to ja, są tutaj

http://wydawnictwogramel.pl/download...zygod_demo.pdf

Mam nadzieję, że komuś się przyda
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline