Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2013, 12:27   #12
goorn
 
goorn's Avatar
 
Reputacja: 1 goorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znany
Czyli postacie tylko ze swiata fantasy.
Czyli ze smok, albo wyweryn, na bazie stabilizacji powinien byc ok.


odp:

Wygląd: (krótki opis wyglądu postaci. Bardzo ważny. W dużym stopniu składa się na jakość wykreowanej personifikacji. W zasadzie pełna dowolność, nie musicie być nawet podobni do ludzi. Ma to być raczej humanoidalnych kształtów i wielkości i to tyle w zasadzie+ubiór, tak samo dowolny, ale przy zachowaniu realiów fantastycznego średniowiecza[raczej szata niż kombinezon])
***
Wiem że to rekrutka, dlatego z góry przepraszam za mały offtop. Goorn, jak poszperasz w necie to znajdziesz grę fabularną, wydaną jakieś 12/13 lat temu, opartą na tym samym pomyśle co twój... no, powiedzmy na bardzo podobnym, ale gra się takimi samymi postaciami/emocjami...głodem, nienawiścią, miłością... żebym ja tylko pamiętał jej tytuł. Tak tylko piszę o tej grze bo jeśli ją znajdziesz to może ci ona podsunąć masę pomysłów, a jest to gra raczej zapomniana... przeszła przez moje ręce razem z Niezwykłymi Podróżami i Niesamowitymi Opowieściami Barona Munchausena <--( doskonała gra )

...żebym ja tylko tytuł jej pamiętał ?!?! Jeśli znasz tą grę przypadkiem to podeślij mi jej tytuł, od dawna staram się ją wskrzesić w moich RPG kręgach... a raczej próbuje.


Nigdy nie słyszałem, ale coś czułem, że mój pomysł jest na tyle prosty, że gdzieś musi funkcjonować coś podobnego. Poszukam, może znajdę jakieś inspiracje, dzięki

(jeszcze nie opanowałem używania opcji "cytuj", ale chyba da radę ogarnąć do kogo i w jakiej sprawie się zwracam, a? )
 

Ostatnio edytowane przez goorn : 31-03-2013 o 12:31.
goorn jest offline