Wątek: Muzyka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2013, 05:46   #104
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Jako że reklamowałem tu kiedyś The Black Angels, to czuję się niejako zobowiązany napomknąć o nowym albumie, który ma wyjść jutro (mam szczęście do trafiania przypadkiem na rzeczy na krótko przed premierą!). Promocyjny singiel można znaleźć na Youtube, na przykład embedowany na tej stronie: The Black Angels : Indigo Meadow | Has it leaked?. Tylko że nie zapowiada się szczególnie dobrze -- pierwszych parę sekund jest fajnych... a potem się okazuje, że ta piosenka to nic nowego, w dodatku nie ma żadnego chwytliwego riffu, za to ma denerwujący refren. Ale jak będzie wyglądać reszta albumu, przekonam się dopiero za parę dni.

Z drugiej strony na tej samej stronie znalazłem info o nowym albumie Sigur Rós, który wyjdzie za parę miesięcy i wygląda dużo ciekawiej. Jednego z utworów można już wysłuchać (Sigur Rós : Kveikur | Has it leaked?) i jest zupełnie jak nic, czego się spodziewałem po zespole (chociaż wokal pozostał taki sam i trochę odstaje od nowego kierunku). Chyba wreszcie zacznę ich słuchać...
 
Yzurmir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem