Wątek: Maturka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2013, 17:45   #1
Bloodsoul
 
Bloodsoul's Avatar
 
Reputacja: 1 Bloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodze
Maturka

Cześć. Mam problem i potrzebuję pomocy. Muszę ostatecznie oddać bibliografię, zatem czas wybrać utwory i literaturę przedmiotu (blech). Niestety, o ile łatwo wybrać jakieś utwory, swoje ulubione książki itp., o tyle trudno dobrać do nich literaturę przedmiotu, która może być książkami, czasopismami, stronami internetowymi czy artykułami prasowymi odnoszącymi się do omawianych utworów. Nie mogą to być oczywiście streszczenie ze sciaga.pl czy bryk. WAŻNE: może to być hasło ze słownika!

Mój temat to "Przenikanie się świata realnego i fantastycznego w utworach literackich. Omów na podstawie wybranych przykładów". Moje propozycje (książki, które przeczytałem i nie potrafię do nich znaleźć lit. przedmiotu):
"Roland" S. Kinga (ew. inna część Mrocznej Wieży)
"Kroniki Jakuba Wędrowycza" A. Pilipiuka (ew. inna część przygód Jakuba)
i "Dusiołek" Leśmiana, do którego już znalazłem właściwą lit. przedmiotu.

Szansa na to, że ktoś pomoże mi przy dwóch pierwszych jest nikła, więc może dacie radę podać inne tytuły książek, których nie ma w kanonie lektur w szkole, a do których łatwiej byłoby znaleźć ów lit. przedmiotu, i które byłyby książkami wartymi przeczytania. Mam nadzieję na jakikolwiek odzew. Muszę to ogarnąć do jutra, tj. 2 kwietnia.

Pozdrawiam
 
Bloodsoul jest offline